Agenda

Oct
26
Sat
Rumble Events Scheemda @ Eextahal
Oct 26 @ 17:00
Explosion Fight Night @ Stadthalle Alsdorf Duitsland
Oct 26 @ 19:00
Nov
2
Sat
Atlas MMA 6 @ Sportvision
Nov 2 @ 17:00
Fighters Delight Legends @ IISPA Topsporthal
Nov 2 @ 17:00
Nov
9
Sat
Karkach Gym vs …. @ Sporthal Baskenburg
Nov 9 @ 15:00
Nov
23
Sat
Demo dag Emmerich
Nov 23 @ 12:00
Thai Gym vs …. @ Zaal de Koster
Nov 23 @ 19:00
Nov
24
Sun
Boksclub Laarbeek @ Boksclub Laarbeek
Nov 24 @ 13:00
Impact 7 @ Hanenhof Geleen
Nov 24 @ 14:00
Dec
7
Sat
The Final Fight @ TCS
Dec 7 @ 12:00
Kickboksgala Drechtsteden @ Sporthal de Spil
Dec 7 @ 15:00
Dec
14
Sat
Team Akdeniz Deventer @ Sportschool Team Akdeniz Deventer
Dec 14 @ 13:00
Ciric Sports Fighters Glory @ Sportcentrum Drachten
Dec 14 @ 16:00
Dec
15
Sun
Zero Heerlen @ Hoyer's Gym Heerlen
Dec 15 @ 14:00
Feb
2
Sun
Demo dag Hoogerheide @ Zaal Kloosterhof
Feb 2 @ 12:00
Feb
15
Sat
Young fighters next level @ Muay Thai Duisburg
Feb 15 @ 11:30
Feb
22
Sat
Battle Under The Tower @ De Meenthe Steenwijk
Feb 22 @ 19:00
Feb
29
Sat
ENERGY FIGHT NIGHT 2019 @ Dorfgemeinschaftshalle Wenden/Duitsland
Feb 29 all-day
Mar
7
Sat
Ducht Combat Events @ Sporthal Strijthagen
Mar 7 all-day
Sport Fit Dedemsvaart @ De Baron.[ multifunctioneel centrum]
Mar 7 all-day
Mar
8
Sun
Zero 45 @ Hoyer's Gym Heerlen
Mar 8 @ 14:00
Mar
14
Sat
Team Akdeniz Deventer @ Sportschool Team Akdeniz Deventer
Mar 14 @ 13:00
Battle Events Zutphen @ Hanzehal Zutphen
Mar 14 @ 18:00

Akl / Bkl / Nkl /MMA

 

Mar
15
Sun
Battle Events Zutphen @ Hanzehal Zutphen
Mar 15 @ 11:00
Mar
21
Sat
Appie’s Fight Night
Mar 21 all-day
Mar
28
Sat
Duisburg Giants @ MT Duisburg
Mar 28 all-day
Fighters Delight  @ IISPA Topsporthal
Mar 28 @ 17:00
Apr
4
Sat
Atlas MMA 7 @ Sportvision
Apr 4 @ 18:00
Apr
11
Sat
Battle of the South @ Cultureel Centrum Corneliushuis
Apr 11 all-day
Apr
18
Sat
FSL FIGHT NIGHT @ Oosting Arena
Apr 18 @ 11:38
Veni Vidi Vici @ Sporthal DijnselBurg Zeist
Apr 18 @ 14:00
May
9
Sat
Dutch Open part @ Stadssporthal Sittard
May 9 all-day
May
16
Sat
Local Heroes @ Atty’s gym
May 16 all-day
Jun
13
Sat
WBL 3 @ Sporthal Geuselt Maastricht 
Jun 13 all-day
Jun
27
Sat
Team Akdeniz Deventer @ Sportschool Team Akdeniz Deventer
Jun 27 @ 13:00
Jun
28
Sun
Zero 45 @ Hoyer's Gym Heerlen
Jun 28 @ 14:00
Oct
3
Sat
Team Akdeniz Deventer @ Sportschool Team Akdeniz Deventer
Oct 3 @ 13:00
Dec
12
Sat
Team Akdeniz Deventer @ Sportschool Team Akdeniz Deventer
Dec 12 @ 13:00