Agenda

Feb
23
Sat
Battle Under The Tower 2019 (Frans Santing Memorial) @ Rabo Theater De Meenthe
Feb 23 @ 19:00

Akl / Bkl / Ckl / Nkl / Jkl / MMA

Feb
24
Sun
Release the Beast @ Podium Kloosterhof
Feb 24 @ 13:00
Mar
2
Sat
Rumble Events Groningen @ Van der Valk / Eurohal zuidbroek
Mar 2 @ 19:00
Mar
9
Sat
Demo dag MTBG Goch/Duitsland @ MTBG Goch
Mar 9 @ 12:00

Jeugd met volledige protectie.

(Nederlands) Team Akdeniz Deventer @ Sportschool Team Akdeniz Deventer
Mar 9 @ 13:00
Mar
16
Sat
Kleintje Knaap @ Sport & Welzijn Academy Knaap
Mar 16 @ 13:00
Fight Night Turnhout
Mar 16 @ 18:00
Mar
17
Sun
Zero 45 @ Hoyers Gym Heerlen
Mar 17 @ 14:00

Bkl / Ckl / Nkl / Jkl/ MMA

Mar
23
Sat
Kickbox Heroes ll   @  Sporthallen Panningen
Mar 23 @ 16:00
Mar
24
Sun
ELHATRI THAIBOKSGALA @ Sportcentrum Elhatri Eindhoven
Mar 24 @ 13:00
Mar
30
Sat
ENERGY GYM vs THE REST @ Neue Giersberghalle Siegen/Duitsland
Mar 30 @ 15:00
Fighters Delight Kickboxing @ Topsporthal IISPA Almelo
Mar 30 @ 17:00
Mar
31
Sun
Atlas MMA Eindhoven @ Sportvision
Mar 31 @ 17:00
Apr
6
Sat
Battle Events Zutphen @ Hanzehal Zutphen
Apr 6 @ 18:00
Apr
7
Sun
Jellema Kickboks evenement @ Sporthal de Wetering Houten
Apr 7 all-day
Apr
13
Sat
Gym Harkema vs ….. @ The Gym Harkema
Apr 13 @ 17:00

J,N,C en MMA amateur

Battle of the South @ Corneliushuis Heerlen
Apr 13 @ 18:00

Akl / Bkl / Ckl / Nkl / Jkl / MMA

Apr
14
Sun
Oosterbaan vs…… @ Oosterbaan Gym
Apr 14 @ 13:00

Bkl / Ckl / Nkl en Jeugd

Apr
20
Sat
FSL Fight Night @ Oosting Arena Emmen
Apr 20 @ 18:00
May
4
Sat
MTBG Rumble Event 21 @ MTBG Goch/Duitsland
May 4 @ 15:00

Akl /Bkl/ Ckl/ Nkl/ Jkl / MMA

May
11
Sat
DUTCH OPEN KICKBOXING CHAMPIONCHIPS K1 RULES @ Sporthal Glanerbrook Geleen
May 11 all-day
Jun
1
Sat
Maeng-Ho / Denemarken
Jun 1 all-day

Akl / Bkl / Ckl

Jun
8
Sat
Rise of Talents @ Sportschool Chok Dee Deventer (Gebouw KDO)
Jun 8 @ 13:00

Ckl / Nkl / Jkl

Jun
15
Sat
Battle League part 1 @ LV-Boxing
Jun 15 @ 14:00

J/N/C klasse

Jun
16
Sun
Zero 45 @ Hoyers Gym Heerlen
Jun 16 @ 14:00
Jun
22
Sat
Team Akdeniz Deventer @ Sportschool Team Akdeniz Deventer
Jun 22 @ 11:26
Demodag Kamakura Katwijk @ volgt
Jun 22 @ 12:30
Jun
29
Sat
Leeuwarder Helden @ Zalen Schaaf Leeuwarden
Jun 29 all-day
WBL 2 @ Sporthal De Heeg Maastricht
Jun 29 all-day
Jun
30
Sun
Leeuwarder Helden @ Zalen Schaaf Leeuwarden
Jun 30 @ 11:54 – 12:54
Jul
6
Sat
ENERGY GYM vs THE REST @ Neue Giersberghalle Siegen/Duitsland
Jul 6 all-day
Sep
28
Sat
Rumble Events Leeuwarden @ Optie
Sep 28 all-day
Team Akdeniz Deventer @ Sportschool Team Akdeniz Deventer
Sep 28 @ 13:00
Sep
29
Sun
Leeuwarder Helden @ Zalen Schaaf Leeuwarden
Sep 29 all-day
Oct
5
Sat
Expeditie Knaap @ Sporthal Ter Apel
Oct 5 @ 13:00
Only the Strongest @ Sporthal Ter Apel
Oct 5 @ 19:00
Oct
12
Sat
MTBG Rumble Event 22 @ MTBG Goch/Duitsland
Oct 12 all-day

Akl /Bkl/ Ckl/ Nkl/ Jkl / MMA

Oct
26
Sat
Explosion Fight Night @ Stadthalle Alsdorf Duitsland
Oct 26 all-day
Rumble Events Scheemda @ Optie
Oct 26 all-day
Nov
24
Sun
Boksclub Laarbeek @ Boksclub Laarbeek
Nov 24 @ 13:00
Impact 7 @ Hanenhof Geleen
Nov 24 @ 14:00
Dec
7
Sat
ENERGY FIGHT NIGHT 2019 @ Dorfgemeinschaftshalle Wenden/Duitsland
Dec 7 all-day
Leeuwarder Helden @ Zalen Schaaf Leeuwarden
Dec 7 all-day
Dec
8
Sun
Leeuwarder Helden @ Zalen Schaaf Leeuwarden
Dec 8 all-day
Dec
14
Sat
Team Akdeniz Deventer @ Sportschool Team Akdeniz Deventer
Dec 14 @ 13:00