Agenda

feb
23
za
Battle Under The Tower 2019 (Frans Santing Memorial) @ Rabo Theater De Meenthe
feb 23 @ 19:00

Akl / Bkl / Ckl / Nkl / Jkl / MMA

feb
24
zo
Release the Beast @ Podium Kloosterhof
feb 24 @ 13:00
mrt
2
za
Rumble Events Groningen @ Van der Valk / Eurohal zuidbroek
mrt 2 @ 19:00
mrt
9
za
Demo dag MTBG Goch/Duitsland @ MTBG Goch
mrt 9 @ 12:00

Jeugd met volledige protectie.

Team Akdeniz Deventer @ Sportschool Team Akdeniz Deventer
mrt 9 @ 13:00
mrt
16
za
Kleintje Knaap @ Sport & Welzijn Academy Knaap
mrt 16 @ 13:00
Fight Night Turnhout
mrt 16 @ 18:00
mrt
17
zo
Zero 45 @ Hoyers Gym Heerlen
mrt 17 @ 14:00

Bkl / Ckl / Nkl / Jkl/ MMA

mrt
23
za
Kickbox Heroes ll   @  Sporthallen Panningen
mrt 23 @ 16:00
mrt
24
zo
ELHATRI THAIBOKSGALA @ Sportcentrum Elhatri Eindhoven
mrt 24 @ 13:00
mrt
30
za
ENERGY GYM vs THE REST @ Neue Giersberghalle Siegen/Duitsland
mrt 30 @ 15:00
Fighters Delight Kickboxing @ Topsporthal IISPA Almelo
mrt 30 @ 17:00
mrt
31
zo
Atlas MMA Eindhoven @ Sportvision
mrt 31 @ 17:00
apr
6
za
Battle Events Zutphen @ Hanzehal Zutphen
apr 6 @ 18:00
apr
7
zo
Jellema Kickboks evenement @ Sporthal de Wetering Houten
apr 7 hele dag
apr
13
za
Gym Harkema vs ….. @ The Gym Harkema
apr 13 @ 17:00

J,N,C en MMA amateur

Battle of the South @ Corneliushuis Heerlen
apr 13 @ 18:00

Akl / Bkl / Ckl / Nkl / Jkl / MMA

 

apr
14
zo
Oosterbaan vs…… @ Oosterbaan Gym
apr 14 @ 13:00

Bkl / Ckl / Nkl en Jeugd

apr
20
za
FSL Fight Night @ Oosting Arena Emmen
apr 20 @ 18:00
mei
4
za
MTBG Rumble Event 21 @ MTBG Goch/Duitsland
mei 4 @ 15:00

Akl /Bkl/ Ckl/ Nkl/ Jkl / MMA

mei
11
za
DUTCH OPEN KICKBOXING CHAMPIONCHIPS K1 RULES @ Sporthal Glanerbrook Geleen
mei 11 hele dag
jun
1
za
Maeng-Ho / Denemarken
jun 1 hele dag

Akl / Bkl / Ckl

jun
8
za
Rise of Talents @ Sportschool Chok Dee Deventer (Gebouw KDO)
jun 8 @ 13:00

Ckl / Nkl / Jkl

jun
15
za
Battle League part 1 @ LV-Boxing
jun 15 @ 14:00

J/N/C klasse

jun
16
zo
Zero 45 @ Hoyers Gym Heerlen
jun 16 @ 14:00
jun
22
za
Team Akdeniz Deventer @ Sportschool Team Akdeniz Deventer
jun 22 @ 11:26
Demodag Kamakura Katwijk @ volgt
jun 22 @ 12:30
jun
29
za
Leeuwarder Helden @ Zalen Schaaf Leeuwarden
jun 29 hele dag
WBL 2 @ Sporthal De Heeg Maastricht
jun 29 hele dag
jun
30
zo
Leeuwarder Helden @ Zalen Schaaf Leeuwarden
jun 30 @ 11:54 – 12:54
jul
6
za
ENERGY GYM vs THE REST @ Neue Giersberghalle Siegen/Duitsland
jul 6 hele dag
sep
28
za
Rumble Events Leeuwarden @ Optie
sep 28 hele dag
Team Akdeniz Deventer @ Sportschool Team Akdeniz Deventer
sep 28 @ 13:00
sep
29
zo
Leeuwarder Helden @ Zalen Schaaf Leeuwarden
sep 29 hele dag
okt
5
za
Expeditie Knaap @ Sporthal Ter Apel
okt 5 @ 13:00
Only the Strongest @ Sporthal Ter Apel
okt 5 @ 19:00
okt
12
za
MTBG Rumble Event 22 @ MTBG Goch/Duitsland
okt 12 hele dag

Akl /Bkl/ Ckl/ Nkl/ Jkl / MMA

okt
26
za
Explosion Fight Night @ Stadthalle Alsdorf Duitsland
okt 26 hele dag
Rumble Events Scheemda @ Optie
okt 26 hele dag
nov
24
zo
Boksclub Laarbeek @ Boksclub Laarbeek
nov 24 @ 13:00
Impact 7 @ Hanenhof Geleen
nov 24 @ 14:00
dec
7
za
ENERGY FIGHT NIGHT 2019 @ Dorfgemeinschaftshalle Wenden/Duitsland
dec 7 hele dag
Leeuwarder Helden @ Zalen Schaaf Leeuwarden
dec 7 hele dag
dec
8
zo
Leeuwarder Helden @ Zalen Schaaf Leeuwarden
dec 8 hele dag
dec
14
za
Team Akdeniz Deventer @ Sportschool Team Akdeniz Deventer
dec 14 @ 13:00