Agenda

okt
27
za
Sportschool Chok Dee Club wedstrijden @ Chok Dee Deventer
okt 27 @ 14:00
Rumble Events XXL @ Eextahal Scheemda
okt 27 @ 15:00

Akl / Bkl / Ckl / Nkl / Jkl / MMA

okt
28
zo
El Hatri Club wedstrijden @ Sportschool el Hatri Eindhoven
okt 28 @ 13:00

Ckl / Nkl / Jkl

nov
3
za
Dynamite Kickboxing @ Topsporthal IISPA Almelo
nov 3 @ 17:00
nov
4
zo
Club wedstrijden Team Kraus/A-K sports @ AK Sports Oss
nov 4 @ 14:00
nov
10
za
Atlas MMA 4 @ Sportcentrum Sportvision Eindhoven
nov 10 @ 17:00
Old skool martial arts event @ Sporthal Sportlaan Den Helder
nov 10 @ 18:00

Akl / Bkl / Ckl / Nkl / Jkl

nov
11
zo
Club wedstrijden Boksschool Laarbeek @ Boksschool Laarbeek
nov 11 @ 14:00
nov
24
za
Muay-Thai Kickboks gala Thai Gym Reusel @ Zaal de Koster
nov 24 @ 19:00

Akl / Bkl / Ckl / Nkl / Jkl

nov
25
zo
Impact VI @ De Hanenhof ,Sittard-Geleen
nov 25 @ 14:00

Akl / Bkl / Ckl / Nkl /  MMA

dec
1
za
King of the Ring @ Sportcentrum Valkenhuizen Arnhem
dec 1 hele dag

Akl / Bkl / Ckl / Nkl / Jkl

Leeuwarder Helden @ Schaafcity theater Leeuwarden
dec 1 @ 17:00

Akl / Bkl / Ckl / Nkl / Jkl

dec
2
zo
Eagle Gym @ Sportcentrum Eagle Gym
dec 2 @ 13:00

Bkl / Ckl / Nkl / Jkl

Club Kampioenschappen Gym Reflexx @ Sportschool Gym Reflexx Arnhem
dec 2 @ 13:00

Ckl / Nkl / Jkl

dec
15
za
Sportschool Akdeniz @ Sportschool Akdeniz Gym Deventer
dec 15 @ 14:49

Bkl / Ckl / Nkl / Jkl

Gala No Way Out @ Sportschool Team Pinas
dec 15 @ 16:00
dec
16
zo
Gala Bora Gym @ Sportschool Bora Gym Apeldoorn
dec 16 @ 13:00
Zero 45 @ Hoyer's Gym Heerlen
dec 16 @ 18:14
jan
26
za
Oosterbaan Gym vs the Rest @ Sportschool Oosterbaan Gym Roterdam
jan 26 hele dag
feb
2
za
Rumble Events @ Optie
feb 2 hele dag
feb
16
za
Europameisterschaft im K1/ K1 European Championship 2019 @ Innogy Sporthalle Germany
feb 16 @ 11:00
feb
23
za
Battle Under The Tower 2019 (Frans Santing Memorial) @ Rabo Theater De Meenthe
feb 23 @ 19:00

Akl / Bkl / Ckl / Nkl / Jkl / MMA

mrt
2
za
Rumble Events @ Optie
mrt 2 hele dag
mrt
9
za
Team Akdeniz Deventer @ Sportschool Team Akdeniz Deventer
mrt 9 @ 13:00
mrt
17
zo
Zero 45 @ Hoyers Gym Heerlen
mrt 17 @ 14:00

Bkl / Ckl / Nkl / Jkl/ MMA

mrt
30
za
ENERGY GYM vs THE REST @ Neue Giersberghalle Siegen/Duitsland
mrt 30 hele dag
Rumble Events @ Optie
mrt 30 hele dag
Fighters Delight Kickboxing @ Topsporthal IISPA Almelo
mrt 30 @ 17:00
apr
6
za
Rumble Events @ Optie
apr 6 hele dag
apr
13
za
Battle of the South @ Corneliushuis Heerlen
apr 13 @ 18:00

Akl / Bkl / Ckl / Nkl / Jkl / MMA

 

apr
20
za
Rumble Events @ Optie
apr 20 @ 10:37 – 11:37
FSL Fight Night @ Oosting Arena Emmen
apr 20 @ 18:00
jun
1
za
Rumble Events @ Optie
jun 1 hele dag
jun
22
za
Team Akdeniz Deventer @ Sportschool Team Akdeniz Deventer
jun 22 @ 11:26
jul
6
za
ENERGY GYM vs THE REST @ Neue Giersberghalle Siegen/Duitsland
jul 6 hele dag
sep
28
za
Rumble Events @ Optie
sep 28 hele dag
Team Akdeniz Deventer @ Sportschool Team Akdeniz Deventer
sep 28 @ 13:00
okt
5
za
Rumble Events @ Optie
okt 5 hele dag
okt
26
za
Rumble Events @ Optie
okt 26 hele dag
dec
7
za
ENERGY FIGHT NIGHT 2019 @ Dorfgemeinschaftshalle Wenden/Duitsland
dec 7 hele dag
dec
14
za
Team Akdeniz Deventer @ Sportschool Team Akdeniz Deventer
dec 14 @ 13:00