Agenda

feb
24
za
Battle Under The Tower @ De Meenthe Steenwijk
feb 24 @ 19:00
feb
25
zo
Release the Beast VI @ Kloosterhof Hoogerheide
feb 25 @ 14:00

Bkl / Ckl / Nkl / Jkl

mrt
3
za
Energy Gym vs the Rest @ Giersberghalle Siegen Duitsland
mrt 3 @ 15:00

Bkl / Ckl / Nkl / Jkl

mrt
10
za
Sportschool Akdeniz @ Sportschool Akdeniz Deventer
mrt 10 @ 13:00

Bkl / Ckl / Nkl / Jkl

Kickbox Heroes @ Sporthallen Piushof Panningen
mrt 10 @ 16:00

Akl / Bkl / Ckl / Nkl / Jkl 

mrt
17
za
‘Kleintje Only the Strongest’ @ Sporthal Gerardus , Ter Apel
mrt 17 @ 14:00

Ckl / Nkl / Jkl / MMA

mrt
18
zo
Club kampioenschappen Gym Reflexx @ Sportschool Gym Reflexx Arnhem
mrt 18 @ 13:00

Ckl / Nkl / Jkl

mrt
24
za
Veni Vidi Vici @ Sporthal DijnselBurg Zeist
mrt 24 @ 14:00

Akl / Bkl /Ckl / Nkl / Jkl 

Fighters Delight @ Topsporthal IISPA Almelo
mrt 24 @ 17:00

Bkl / Ckl / Nkl / MMA

mrt
25
zo
Gladiator 9 @ Sporthal Mariaschool s'Heerenberg
mrt 25 @ 12:00

Ckl / Nkl / Jkl

ElHatri Thaiboks Gala @ Sportcentrum Elhatri Eindhoven
mrt 25 @ 13:00

Ckl / Nkl / Jkl

Zero 45 @ Hoyer's Gym Heerlen
mrt 25 @ 14:00

Bkl / Ckl / Nkl / Jkl / MMA

mrt
31
za
Atlas MMA 3 @ Sportvision Eindhoven
mrt 31 @ 17:00
apr
2
ma
Battle Events Zwolle @ Sporthal Het Anker Zwolle
apr 2 hele dag

Akl / Bkl / Ckl / Nkl / Jkl / MMA

apr
7
za
La Familia Fightnight @ Familia,Haale an der Saale,Duitsland
apr 7 @ 19:00

Akl / Bkl / Ckl / Nkl

apr
14
za
Battle of the South @ Cultureel Centrum Corneliushuis , Heerlen
apr 14 @ 18:00 – 18:00

Akl / Bkl / Ckl / Nkl / MMA / Boksen

apr
15
zo
Jellema Thaiboks gala @ Sporthal de Wetering Houten
apr 15 @ 14:00

Akl / Bkl / Ckl / Nkl / Jkl

apr
21
za
Rising Pride @ Castellum Theater Alphen aan den Rijn
apr 21 @ 13:00

Ckl / Nkl / Jkl

NEW TALENT FIGHT NIGHT Hamburg @ Nordisch Fight Club Hamburg
apr 21 @ 18:00

K-1 / Thai / Boksen / MMA

Rumble Events Groningen @ Sportcentrum Kardinge Groningen
apr 21 @ 19:00

Akl / Bkl / Ckl / Nkl / Jkl / MMA

apr
22
zo
Trials of Woerden VII @ Sportcentrum Woerden
apr 22 @ 13:00

Bkl / Ckl / Nkl / Jkl / MMA

Greatfights @ Cultureel Centrum Cascade , Hendrik-Ido-Ambacht
apr 22 @ 15:00

Bkl / Ckl / Nkl / Jkl

apr
28
za
NGW 7 @ Sporthal Galgenwaard Utrecht
apr 28 hele dag

Akl / Bkl / Ckl / Nkl

Victory Gym/Karkach Gym @ Sporthal Baskenburg Vlissingen
apr 28 hele dag

Ckl / Nkl / Jkl

mei
5
za
MTBG Rumble Event Goch @ MTBG Goch, Goch Duitsland
mei 5 @ 16:00

Akl / Bkl / Ckl / Nkl / Jkl / MMA

Clash of the Titans 0546 @ Fight Academy Almelo
mei 5 @ 18:00

Bkl / Ckl / Nkl / Jkl / MMA

mei
6
zo
MTBG Goch/Team Loeffen Demo dag @ MTBG Goch, Goch Duitsland
mei 6 hele dag
mei
12
za
Kamakura Demo dag @ Dorpshuis Valkenburg ZH
mei 12 @ 13:00

Nkl / Jkl

Warriors become Legends @ Sporthal De Heeg Maastricht
mei 12 @ 17:00

Akl / Bkl / Ckl / Nkl / Jkl

mei
13
zo
Team HVO presents.. BOKS OUWE @ Sporthal de Schutskamp Den Bosch
mei 13 @ 13:00

Nkl / Jkl

mei
19
za
Rumble Events Emmen @ Sporthal Angelslo Emmen
mei 19 @ 19:00

Akl / Bkl / Ckl / Nkl / Jkl / MMA

jun
2
za
SIAMSTORE – FIGHT JAM @ Siamstore Hamburg
jun 2 @ 18:00

K-1 / Thai / Boksen / MMA

jun
16
za
Sportschool Akdeniz @ Sportschool Akdeniz Deventer
jun 16 @ 13:00

Bkl / Ckl / Nkl / Jkl

jun
24
zo
Club kampioenschappen Gym Reflexx @ Gym Reflexx Arnhem
jun 24 @ 13:00

Ckl / Nkl / Jkl

Zero 45 @ Hoyer's Gym Heerlen
jun 24 @ 14:00

Bkl / Ckl / Nkl / Jkl / MMA

jun
30
za
Team Knaap Open Air @ Ter Apel
jun 30 hele dag
Fight Night Leeuwarden @ Schaafcity theater Leeuwarden
jun 30 @ 17:00

Akl / Bkl / Ckl / Nkl / Jkl

jul
7
za
Energy Gym vs the Rest @ Dorfgemeinschaftshalle Wenden Germany
jul 7 hele dag

Bkl / Ckl / Nkl / Jkl

Challenger Gym @ Music Club , Kampen
jul 7 @ 18:00

Bkl / Ckl / Nkl / Jkl

sep
23
zo
Club Kampioenschappen Gym Reflexx @ Gym Reflexx Arnhem
sep 23 @ 13:00

Ckl / Nkl / Jkl

sep
29
za
Rumble Events Leeuwarden @ Leeuwarden
sep 29 hele dag

Akl / Bkl / Ckl / Nkl / Jkl / MMA

okt
6
za
Energy Gym vs The Rest @ Dorfgemeinschaftshalle Wenden Germany
okt 6 hele dag

Bkl / Ckl / Nkl / Jkl

Sportschool Akdeniz @ Sportschool Akdeniz Gym Deventer
okt 6 @ 13:00

Bkl / Ckl / Nkl / Jkl

okt
13
za
Challanger gym Old Skool 4 @ Sporthal De Schelp Urk
okt 13 @ 18:00 – 19:00

Akl / Bkl / Ckl / Nkl / Jkl

Only the Strongest @ Sporthal Heemker Akkerstraat Ter Apel
okt 13 @ 19:00

Akl / Bkl / Ckl / Nkl / Jkl / MMA

okt
27
za
Rumble Events XXL @ Eextahal Scheemda
okt 27 hele dag

Akl / Bkl / Ckl / Nkl / Jkl / MMA

Rising Pride @ Tenniscentrum Nieuwe Sloot, Alphen a/d Rijn
okt 27 @ 13:00

Ckl / Nkl / Jkl

nov
10
za
Old skool martial arts event @ Sporthal Sportlaan Den Helder
nov 10 @ 18:00

Akl / Bkl / Ckl / Nkl / Jkl

nov
25
zo
Impact VI @ De Hanenhof ,Sittard-Geleen
nov 25 @ 14:00

Akl / Bkl / Ckl / Nkl / Jkl / MMA

dec
1
za
King of the Ring @ Sportcentrum Valkenhuizen Arnhem
dec 1 hele dag

Akl / Bkl / Ckl / Nkl / Jkl

Fight Night Leeuwarden @ Schaafcity theater Leeuwarden
dec 1 @ 17:00

Akl / Bkl / Ckl / Nkl / Jkl

dec
2
zo
Club Kampioenschappen Gym Reflexx @ Sportschool Gym Reflexx Arnhem
dec 2 @ 13:00

Ckl / Nkl / Jkl

dec
15
za
Demo gala Kamakura Katwijk @ Dorpshuis Valkenburg ZH
dec 15 @ 13:00

Nkl / Jkl

Sportschool Akdeniz @ Sportschool Akdeniz Gym Deventer
dec 15 @ 14:49

Bkl / Ckl / Nkl / Jkl